V Kozjem se soočajo z novim primerom vandalizma, ki ga je v današnjih časih na javnih objektih in predmetih, ki so namenjeni skupnosti, veliko preveč.
V Kozjem so zabeležili nov primer vandalizma. Nepridipravi je z razbitjem stekla svojo jezo sprostil nad knjigobežnico, kjer se nahajajo knjige, ki jih lahko prebirajo Kozjani in drugi obiskovalci.
Ob tem so na Občini Kozje zapisali: “Žalosti nas, da se vandalizem nad knjigobežnicami še vedno nadaljuje. Ves naš trud, da bi kraj naredili urejen ter prijazen občanom in obiskovalcem, se ob takšnih dogodkih razblini.”

Preberite tudi:





