Dislocirana enota Kozje Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah je nedavno s slavnostnim praznovanjem obeležila prvo leto svojega delovanja.
Na praznovanju, ki se ga je udeležila tudi županja Občine Kozje Milenca Krajnc, se je direktorica Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah Gordana Drimel zahvalila sodelavcem, stanovalcem in gostom za prispevek k uspešnemu prvemu letu. Za veselo vzdušje so poskrbeli Grešni muzikantje.
Enota, ki je bila slavnostno odprta v začetku lanskega decembra, je namenjena oskrbi starejših v domačem okolju. V objektu trenutno skrbijo za 46 stanovalcev. Zaposleni vsakodnevno zagotavljajo nego, urejenost prostorov ter raznolike aktivnosti, ki prispevajo k boljšemu vsakdanu stanovalcev.
Projekt, vreden okoli 6 milijonov evrov, je bil financiran s sredstvi Ministrstva za solidarno prihodnost in lastnimi viri doma.







