Na terenski krvodajalski akciji v Gorici pri Slivnici so minuli četrtek pozdravili prvega krvodajalca 100-kratnika v letu 2026. To priznanje je pripadlo Robertu Vinklerju, ki kri daruje že vse od leta 1992.
Za krvodajalstvo so ga navdušili sodelavci iz premogovnika, kjer je bil zaposlen, od takrat pa se redno udeležuje terenskih odvzemov krvi.
Ob tem so poudarili njegovo izjemno predanost, srčnost in dragocen prispevek k reševanju življenj ter izrazili prepričanje, da bo njegova zgodba navdih tudi za nove generacije krvodajalcev.
Preberite še:
Kako zadovoljni ste z življenjem v vaši občini in z občinsko oblastjo? Sodelujte v anketi





