Zjutraj ob 6:08 so gospodinjstva na območju Celja, Šentjurja, Šmarja in Rogaške Slatine ostala brez električne energije.
Vzrok jutranjega izpada je bila motnja in izpad prenosnega omrežja iz RTP Cirkovce.
Po koordinaciji in odobritvi s strani republiškega centra za vodenje elektro energetskega sistema je center elektro Celja vzpostavil napajanje dela mesta Celja ob 06.26 uri, Rogaške Slatine ob 06:28 uri in Šentjurja ob 06:42 uri.


