Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

V Bodrišni vasi in Dobrini vlomili v hiši


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na območju občin Šmarje pri Jelšah in Šentjur je v sredo prišlo do dveh vlomov v hiši.

V Bodrišni vasi so obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec, ki je v hišo vlomil skozi vrata na zadnji strani, pred tem pa poskušal vlomiti skozi terasna vrata, je celotno hišo preiskal. Ukradel naj ne bi ničesar. Lastnikom je škodo povzročil z vlamljanjem.

Policisti so v sredo vlom v stanovanjsko hišo obravnavali tudi v Dobrini. Tudi v tem primeru je storilec pregledal celoten objekt. Ukradel je gotovino.

Preberite še:

Kam na pustovanja na Kozjansko – Obsoteljskem 2026