V tem tednu obeležujemo Evropski dan mobilnosti, ki spodbuja bolj zdrave načine gibanja. V okviru dneva brez avtomobila so v Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah in enoti Podčetrtek poskrbeli za medgeneracijsko druženje.
V Šmarju pri Jelšah so se otroci Vrtca Šmarje pri Jelšah skupaj s stanovalci Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah odpravili na prijeten sprehod do Kulturnega doma, kjer je sledilo toplo in veselo druženje.
V enoti Podčetrtek pa so stanovalci in otroci skupaj prehodili pot do OŠ Podčetrtek, kjer so najmlajši dokazali, da so odlični pevci.
“Vsaka pot je lepša, ko jo prehodimo skupaj,” so zapisali na svoji Facebook strani.






