Pretekli teden se je v Podčetrtku zgodila roparska tatvina.
Pred enim tednom so bili policisti iz postaje Šmarje pri Jelšah obveščeni o tatvini strešnega okna iz starejše kamp prikolice na območju Občine Podčetrtek.
Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec vstopil v kamp prikolico in iz nje demontiral ter odtujil nadstrešno okno. V zvezi kaznivega dejanja bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.
Policisti poročajo še o tatvini v bencinskem servisu in v garderobi kopališča v Podčetrtku ter o voznikih, ki so vozili brez veljavnega vozniškega dovoljenja …
Preberite celotno tedensko poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah:




