Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Tenis: zaključek VSTL v znamenju šentjurskih ekip


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Zaključek letošnje izvedbe Veteranske sotelske teniške lige v kateri je sodelovalo osem ekip je bil povsem v znamenju ekip s Šentjurskega. Potem, ko so se v polfinale kot najboljše tri iz predtekmovanja uvrstile ekipe Šentjurja 1, Šentjurja 2 in Gorice pri Slivnici, je to v repesažu uspelo še Ponikvi, ki je v odločilni tekmi izločila šmarski Jelšingrad.

V polfinalu je Šentjur 1 s 3:2 izločil Gorico, Šentjur 2 pa s 4:1 Ponikvo. V tekmi za 3. mesto je Gorica s 4:1 prevladala nad Ponikvo, v finalu pa je z enakim izidom slavila prva šentjurska ekipa.