Sprejem dijakov Šolskega centra Rogaška Slatina pri županu – pika na i srednješolskemu izobraževanju
V prostorih občine Rogaška Slatina je župan sprejel 22. generacijo maturantov Šolskega centra, s čimer je simbolično označil zaključek njihovega srednješolskega izobraževanja – pika na i pomembnemu obdobju njihovega življenja. …

