Kako aktivno so kozjansko-obsoteljski poslanci začeli mandat državnega zbora
10. aprila se je na konstitutivni seji dobil novi, 10. sklic državnega zbora, v katerem med 90 predstavniki ljudstva sedijo tudi štirje poslanci iz dveh kozjansko-obsoteljskih okrajev, Šentjur in Šmarje …


