Na Sladki Gori svoje sposobnosti urili člani sedmih gasilskih društev
Na zadnji oktobrski dan je Gasilsko poveljstvo občine Šmarje pri Jelšah izvedlo redno vajo v okviru meseca požarne varnosti. Ta je tokrat potekala na območju Prostovoljnega gasilskega društva Sladka Gora. …


