Mladi slatinski košarkarji na zaključnem turnirju državnega prvenstva v košarki 3 na 3
V začetku tedna sta se ekipi I. osnovne šole Rogaška slatine udeležili državnega tekmovanja v košarki 3 na 3, ki je ga je gostila OŠ Antona Šuštarja v Ljubljani. Obe ekipi …


