Šentjurska pianistka postala naj glasbenica I. gimnazije v Celju
Na I. gimnaziji v Celju so v ponedeljek, 18. maja, v Gimnazijki pripravili podelitev nagrad in pohval najboljšim glasbenikom umetniške gimnazije, ki jo izvajajo v sodelovanju z Glasbeno šolo Celje. …


