Nogometaš iz Šentvida pri Grobelnem se vrača v prvo slovensko ligo
Dejan Kantužer iz Šentvida pri Grobelnem je novi član Radomelj. 22-letni vezist je nazadnje igral za Bistrico, v preteklosti pa je branil tudi barve Celja, Rogaške in velenjskega Rudarja. Leta …


