Slatinski gasilci so v petek ob pol osmih zjutraj ponovno gasili dimniški požar. Tokrat so se aktivirali gasilci PGD Rogaška Slatina, saj je gorelo v Ratanski vasi. Zagorele so saje v dimniku stanovanjske hiše.
Gasilci PGD Rogaška Slatina so izpraznili peč, pogasili požar , pregledali dimnik in okolico s termo kamero in do prihoda dimnikarja prepovedali kurjenje.






