Jesen je tudi čas darov narave in tako se v naših krajih v teh tednih vrstijo tudi kostanjevi pikniki. Enega takšnih so pripravili tudi v Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah, kjer so se povezali z učenci.

Tako so zaposleni in šolarji Osnovne šole Šmarje pri Jelšah in podružnične šole na Svetem Štefanu nabrali veliko sladkega kostanja, ki so ga spekli in skuhali v domski kuhinji.
Ob tem so se stanovalci posladkali še s svežim moštom, ki je še dodatno pričaral pravo jesensko vzdušje. Za veselo glasbeno spremljavo so poskrbeli Trio Larisa, Žan in Miha, ki so igrali več kot dve uri in s svojo energijo navdušili vse prisotne. Zaigrala je tudi stanovalka gospa Marija Mernik.
Na dogodku ni manjkalo smeha, petja in vriskanja, kakor niti plesa!
Preberite tudi:





