Od šolskih klopi, učiteljev in mlajših kolegov so se poslovili “devetkarji” Osnovne šole v Dobju.
Tako lepo so se uredili za t.i. valeto, kjer so prikazali tako svoje plesno kot tudi glasbeno znanje.
*foto: Branko Bezgovšek
Od šolskih klopi, učiteljev in mlajših kolegov so se poslovili “devetkarji” Osnovne šole v Dobju.
Tako lepo so se uredili za t.i. valeto, kjer so prikazali tako svoje plesno kot tudi glasbeno znanje.
*foto: Branko Bezgovšek