V Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah so se poslovili od sodelavke, ki odhaja v pokoj.

O Biserki Vraničar so zapisali, da je bila pri svojem delu je bila vedno prijazna, pridna in predana ter dodali: “Vsi skupaj ji želimo veliko zdravja, sreče in lepih trenutkov v novem življenjskem poglavju.”
Stanovalci v enoti Rogatec so danes uživali na prijetnem sončku in si polepšali dan s sladko jogurtovo pito. Topli sončni žarki, dobra družba in slasten košček pite so poskrbeli za nasmehe in prijetno vzdušje.
Preberite tudi:
Aktualne zaposlitve na Kozjanskem in Obsotelju ter v Celju: mizar, slaščičar, učitelj matematike …





