Vikend po koncu tekmovanja za člane so z ligaškimi aktivnostmi končali tudi mladinci Nogometnega kluba Rogaška.
Slatinčani so na zadnji tekmi, ki so jo odigrali na domačem prizorišču, visoko ugnali zasedbo iz Slovenske Bistrice in prišli do četrte zmage na skupno 12. tekmi, kar jih uvršča na sredino lestvice 2. slovenske mladinske lige – vzhod. Za 5:1 so gole za črno-bele dosegli: Miha Križan, Luka Žerjav, Filip Pongračić, Denni Tomašinjek (11 m) in Sven Zelinac (11 m).
V slatinskem taboru so tekmo pospremili z besedami: “Naši fantje so pokazali odlično predstavo in povsem nadigrali nasprotnika. Ekipa je v tem delu sezone pokazala dva različna obraza, od izjemnih predstav, ko so potrjevali nesporno kvaliteto, do nemotiviranih tekem, kjer so nepotrebno izgubljali točke, ki bi jih uvrstile v sam vrh lestvice. Kar nekaj fantov je nastopalo tudi za člansko ekipo, v prihodnje pa želimo v članski nogomet uvrstiti še več mladih fantov, mesto v mladinski vrsti pa popolniti z obetavnimi kadeti in tako perspektivne igralce pripravljati na višji rang tekmovanja.”






