V zadnjih novembrskih dneh je v slatinskem dijaškem domu ponovno zaživelo sodelovanje z domom starejših v Rogaški Slatini.

Dijaki Šolskega centra Rogaška Slatina so tokrat pomagali pri izdelovanju božično-novoletnih voščilnic, prve motive pa so pripravili kar v dijaškem domu.
V začetku decembra je skupina dijakinj obiskala tudi stanovalce doma starejših in z njimi dokončala čudovite, unikatne izdelke.
Pri ŠCRS so ob vsem skupaj poudarili: “Ustvarjalno druženje je bilo prijetno, polno klepeta, smeha in medsebojne pomoči.”
Preberite tudi:





