Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Slatinčani s prvoligašem, od katerega so dobili okrepitev


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometaši Rogaške so odigrali drugo tekmo v pripravljalnem obdobju, tokrat s prvoligaškim partnerjem.

V Kidričevem so pri Aluminiju v prvem polčasu, ko sta igrali najmočnejši postavi, dosegli dva kola, ki sta jih prispevala Edson Junior in novinec Žan Baskera, dva gola pa so tudi prejeli.

Žan Baskera; foto: NK Rogaška

V drugem delu tekme je sledila menjava vseh 11 igralcev, domači pa so v zaključku dosegli dva gola.

Slatinčani bodo v prihodnjih dneh igrali še več pripravljalnih srečanj, njihov kader pa je bil že na tokratni tekmi širši za 22-letnega Žana Baskero, ki je bil pred prihodom k črno-belim član Aluminija. Pred tem je bil član Krškega in Olimpije, v prvi ligi pa je zbral 32 nastopov. Je tudi nekdanji mladinski reprezentant.