Nogometaši Rogaške so začeli s pripravljalnimi tekmami pred spomladanskim delom sezone v 3. slovenski nogometni ligi – vzhod.

V sredo so se Slatinčani pomerili s Stražo iz Huma na Sotli in zmagali z 2:1. Gola za črno-bele sta prispevala Koricki in Kotnik.
Nekaj dni nazaj je klubska uprava sporočila, da so odpravili prepoved registracije novih nogometašev, ki jo je klub prejel 11. septembra lani. Prestopni rok se sicer zaključi 15. februarja.
Pred časom so se v klubu razšli s trenerjem Oskarjem Drobnetom in športnim direktorjem Ninom Ivačičem:
NK Rogaška na razpotju: konec Ivačičeve ere, začetek racionalnega poglavja





