Nogometaši Rogaške so v 21. kolu tretjeligaškega tekmovanja gostili zasedbo iz Šmartnega ob Paki.
Gostje so do prvega gola prišli v 4. minuti. V 23. minuti so Šmarčani dosegli že drugi gol. Gostujoči igralec Ardit Vezaj je v 55. minuti dosegel še svoj tretji gol in obenem končni izid.
Rogaška : Šmartno 1928 0:3 (0:2)
V petek, 24. aprila, bodo Slatinčani gostovali na Prevaljah.
V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje so Šmarčani gostili Rogatčane, ki so zmagali z 1:5.
V 5. minuti je uvodni gol za goste zadel Mechac Koffi. Vodstvo monsov je v 13. minuti podvojil Niko Kramarič. Izid prvega polčasa je v 22. minuti postavil Rogatčan Niko Peček.
Gostje so bili uspešni kmalu po začetku drugega polčasa, saj je svoj drugi gol v 47. prispeval Koffi. Edini gol za domače je v 66. minuti prispeval Tadej Rep. Končni izid je v 83. minuti postavil Nik Puhek.
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 1:5 (0:3)
Naslednji teden bodo Šmarčani igrali v Žalcu, Rogatčani pa v Laškem.







