Ekipa Rogaške danes ni odigrala načrtovane tekme tretjeligaškega nogometnega tekmovanja Šmartnem ob Paki, saj je bilo srečanje zaradi razmočenega igrišča odpovedano.
Nadomestni termin je sreda, 15. oktober.
V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje sta obe ekipi z našega območja izgubili, a tokrat z nižjima izidoma.
V Rogatcu so gostje izpod Pohorja povedli v 6. minuti, zmago pa so potrdili z golom v 89. minuti.
Mons Claudius : Unior Zreče 0 : 2 (0 : 1)
V Šmarju so gostje edini gol dosegli v 19. minuti
Šmarje pri Jelšah : Šoštanj 0 : 1 (0 : 1)
V soboto, 11. oktobra, bo Rogaška ob 13. uri začela domačo tekmo s prevaljskim Korotanom. Rogatčani bodo ob 15:30 začeli tekmo v Celju, Šmarčani pa v Hudi Jami.






