Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Slatinčani brez tekme, monsi in Šmarje znova brez točk


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Ekipa Rogaške danes ni odigrala načrtovane tekme tretjeligaškega nogometnega tekmovanja  Šmartnem ob Paki, saj je bilo srečanje zaradi razmočenega igrišča odpovedano.

Nadomestni termin je sreda, 15. oktober.

V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje sta obe ekipi z našega območja izgubili, a tokrat z nižjima izidoma.

V Rogatcu so gostje izpod Pohorja povedli v 6. minuti, zmago pa so potrdili z golom v 89. minuti.

Mons Claudius : Unior Zreče 0 : 2 (0 : 1)

V Šmarju so gostje edini gol dosegli v 19. minuti

Šmarje pri Jelšah : Šoštanj 0 : 1 (0 : 1)

V soboto, 11. oktobra, bo Rogaška ob 13. uri začela domačo tekmo s prevaljskim Korotanom. Rogatčani bodo ob 15:30 začeli tekmo v Celju, Šmarčani pa v Hudi Jami.