Nogometaši Rogaške so se v pripravljalnem srečanju pomerili z ekipo iz Katarja, ki je na pripravah v Sloveniji. Gre za zasedbo, ki se je uvrstila v prvo tamkajšnjo ligo, Slatinčani pa so bili boljši s 3:0.
Vse gole so dosegli v prvem polčasu, ko je igrala najmočnejša zasedba, mrežo Al Sailiye pa so zadeli Leon Pliso, Edson Junior Silva in Žan Baskera.
V drugem delu je zaigrala mladinska ekipa, pri NK Rogaška pa so ob tem zapisali, da lahko resno računajo na njih tudi v članskem nogometu. V soboto bodo Slatinčani gostovali v sosednjem Rogatcu.





