Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Šestica v Rogaški Slatini


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometaši Rogaške so uvodno tekmo v tretjeligaškem tekmovanju začeli z visoko zmago. Na svojem igrišču so ugnali Dobrovce in jih v občino Miklavž na Dravskem polju pospremili s pol ducata zadetkov v mreži.

V prvem polčasu je bil dosežen en gol, in sicer ga je v 33. minuti prispeval Jegor Koricki. Isti igralec je zadel tudi v 60. minuti. Žan Baskera je na 3:0 povišal v 72. minuti. Štiri minute kasneje je z 11-metrovke zadel Josip Ćosić. V 85. minuti se je med strelce vpisal Filip Pongračić, v 90. minuti pa še Leon Šiljeg.

Delegat je na tribunah naštel 320 obiskovalcev.

Naslednjo nedeljo je na vrsti gostovanje v Vidmu pri Ptuju.