Gasilsko vozilo, ki je dolga leta služilo šentjurskim gasilcem, bo svoje poslanstvo nadaljevalo na Hrvaškem.

H kolegom iz DVD Struga iz varaždinske županije je odšla tudi ekipa Prostovoljnega gasilskega društva Šentjur, ki je s hrvaškimi kolegi izmenjala izkušnje in sklenila novo prijateljstvo.
Hrvaško društvo je po srečanju s Šentjurčani sporočilo: “Iz srca se jim zahvaljujemo za prihod, prijetno druženje in korektno sodelovanje. Zahvaljujemo se jim za vse in jim želimo veliko sreče in uspeha pri nadaljnjem delu!”
Preberite tudi:
Aktualne zaposlitve na Kozjanskem in Obsotelju ter v Celju: geodet, mizar, veterinar, vzdrževalec …





