Policisti Policijske postaje Šentjur pri Celju so z učiteljicami in učenci OŠ Slivnica pri Celju, OŠ Dobje, podružnične OŠ Loka pri Žusmu, OŠ Dramlje in OŠ Franja Malgaja sodelovali v preventivnem projektu NIJZ “Otroci za varnost v prometu”. Namen akcije je bil ozaveščanje splošne javnosti o problematiki alkohola v prometu.
V akciji so policisti zaustavljali in kontrolirali udeležence v cestnem prometu, po končanem postopku pa so otroci voznikom zaželeli srečno pot brez alkohola in jim izročili svoje izdelke, ki so jih ustvarili na temo promet in alkohol ter zgibanke Inštituta za varovanje zdravja RS s poučno vsebino na temo alkohola.

Preberite še celotno včerajšnje policijsko poročilo PP Šentjur:





