Šentjursko javno kopališče je včeraj pričelo z letošnjo kopalno sezono. Tako včeraj kot tudi danes je vstop prost. Z njegovim upravnikom Marjanom Bohorčem smo spregovorili nekaj besed o letošnji ponudbi.

t/v: bR
Šentjursko javno kopališče je včeraj pričelo z letošnjo kopalno sezono. Tako včeraj kot tudi danes je vstop prost. Z njegovim upravnikom Marjanom Bohorčem smo spregovorili nekaj besed o letošnji ponudbi.

t/v: bR