Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Šentjurski atleti za slovo staremu letu odtekli polmaraton in izpeljali 12. srečanje atletskih šol


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu
Utrinek s teka ob jezeru; foto: AKAKŠ

Šentjurski atleti so staro leto zaključi s pretečenim malim maratonom, ki so ga na Silvestrovo odtekli na območju Slivniškega jezera.

Nekaj dni pred tem so v Telovadnici šentjurskih olimpijcev člani in podmladkarji Atletskega kluba Asfalt Kovač zbrali na tradicionalnem novoletnem atletskem mitingu njihove atletske šole, ki jo izvajajo v Dramljah, Lesičnem, Podčetrtku in Šentjurju.

To je bilo 12. tovrstno srečanje, na njem pa so izpostavili tudi svoje najboljše atlete v minulem letu. To so: Henrik Plank, Val Filej, Jakob Cmok, Filip Cmok in Urška Ogrizek.