
Svoj tradicionalni obisk Doma starejših Šentjur sta nedavno opravila župana občin šentjurske upravne enote, Dobja in Šentjurja, Franc Leskovšek in Marko Diaci.
Ob obeh predstavnikih lokalne skupnosti je stanovalce nagovorila tudi predsednica Društva upokojencev Šentjur, Silva Koželj.

Iz DSŠ so sporočili, da so v nagovoru vsi voščili vse dobro in zaželeli zdravja njihovim stanovalcem, so se pa tudi dotaknili načrtov za to leto.
Po končanem krajšem kulturnem programu, ki so ga izvedli vrtčevski otroci, so nazdravili z županovim vinom.





