Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Šentjurska atletska medalja na dvoranskem prvenstvu


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Na dvoranskem atletskem prvenstvu Slovenije, ki je bilo v Novem mestu, je v kategoriji do 23 let član Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur posegel po medalji. 

Šentjurska odprava; foto: AKAKŠ

V kategoriji mlajših članov do 23 let je Jakob Cmok z osebnim rekordom na 3.000 metrov osvojil bronasto medaljo.

Na Dolenjskem so nastopili tudi njegovi klubski kolegi. Staš Gračnar je v kategoriji do 18 let na trikilometrski razdalji končal na 4. mestu, ob tem pa je prav tako tekel osebni rekord.

V kategoriji do 18 let sta nastopila še Ema Petrovič in Nace Gorjanc na 60 metrov, kakor tudi Rene Kušter za katerega je bil to prvi nastop. V teku na 200 metrov je nastopil Jon Marentič Šegel.

Preberite tudi:

NK Rogaška na razpotju: konec Ivačičeve ere, začetek racionalnega poglavja