Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Rogaško okrepil nekdanji član Bayerna


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometni klub iz Rogaške Slatine se še naprej krepi, pred iztekom prestopnega roka so v svoje vrste zvabili še nekdanjega člana mlajših selekcij münchenskega Bayerna.

Črno-bele je okrepil Mike Eberhart, 18-letni defenzivni vezist, ki pa lahko igra tudi na položaju centralnega ali bočnega branilca. V preteklosti je nastopal za mlajše selekcije zvenečih klubov v Nemčiji, in sicer Hoffenheim, Bayern München in Ingolstadt.

Pri Rogaški prihod Nemca, ki je že peta okrepitev aktualnega zimskega prestopnega roka, vidijo kot povečanje konkurenčnosti v članski ekipi in kot naložbo za prihodnost.

Simon Valant, foto: NK Rogaška/Facebook