Nogometaši Rogaške so v tretjem kolu tretjeligaškega tekmovanja gostili ravenski Fužinar in z golom Jehorja Korickega, ki ga je dosegel ob koncu prvega polčasa osvojili tri točke.
Rogaška : Fužinar 1:0 (1:0)
V slatinskem taboru so zapisali, da so odigrali najboljšo tekmo sezone in nadigrali nasprotnike.
To je bila druga zmaga Rogaške v novi sezoni. Naslednjo soboto bodo Slatinčani gostovali pri Podvincih.
V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje so Rogatčani gostili Šoštanjčane in tako kot med tednom v pokalnem tekmovanju izgubili za tri gole. Edini gol za domače je v 44. minuti zadel Enej Krivec, ki je takrat izenačil na 1:1.
Mons Claudius : Šoštanj 1:4 (1:1)
Tekma ekipe Šmarja, ki bi morala gostili Žalčane, je bila preložena.
Naslednjo soboto bodo Šmarčani gostili Mozirje, monsi pa bodo gostovali v Laškem.
V slatinskem klubu so najmlajšim nogometnim upom omogočili, da so za en dan postali članska ekipa:





