Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Rogaška z minimalno zmago, monsi znova z -3


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometaši Rogaške so v tretjem kolu tretjeligaškega tekmovanja gostili ravenski Fužinar in z golom Jehorja Korickega, ki ga je dosegel ob koncu prvega polčasa osvojili tri točke.

Rogaška : Fužinar 1:0 (1:0)

V slatinskem taboru so zapisali, da so odigrali najboljšo tekmo sezone in nadigrali nasprotnike.

To je bila druga zmaga Rogaške v novi sezoni. Naslednjo soboto bodo Slatinčani gostovali pri Podvincih.

V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje so Rogatčani gostili Šoštanjčane in tako kot med tednom v pokalnem tekmovanju izgubili za tri gole. Edini gol za domače je v 44. minuti zadel Enej Krivec, ki je takrat izenačil na 1:1.

Mons Claudius : Šoštanj 1:4 (1:1)

Tekma ekipe Šmarja, ki bi morala gostili Žalčane, je bila preložena.

Naslednjo soboto bodo Šmarčani gostili Mozirje, monsi pa bodo gostovali v Laškem.

V slatinskem klubu so najmlajšim nogometnim upom omogočili, da so za en dan postali članska ekipa: