V tekmi 7. kola tretjeligaškega tekmovanja so Slatinčani gostili vodilno ekipo iz Brežic, ki so jo nedavno izločili iz pokalnega tekmovanja.
Domači so v 19. minuti povedli preko Jegorja Korickega iz 11-metrovke. Gostje so v 17. minuti ostali brez enega igralca, ki je prejel rdeči karton. Do konca tekme je sodnik podelil še 9 rumenih opozoril. Kljub igralcu manj so Brežičani izenačili v 82. minuti, gol pa je dosegel Wisdom Chibueze Erikigwe.
Rogaška : Brežice 1919 Terme Čatež 1:1 (1:0)
Rogaška bo v nedeljo, 5. oktobra, gostovala v Šmartnem ob Paki.
V članski ligi Medobčinske nogometne zveze Celje sta izgubili obe ekipi z našega območja.
Mons Claudius : Žalec – Združena Savinjska 1:3 (0:3)
Šampion : Šmarje pri Jelšah 11 : 0 (5 : 0)







