Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Rogaška uspešna pod Goro Oljko


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometaši Rogaške so včeraj v Šmartnem ob Paki odigrali zaostalo tekmo tretjeligaškega tekmovanja.

Edini gol je v prvem polčasu dosegel gostujoči igralec Žan Baskera, ki je bil uspešen v 41. minuti. Domači so izenačili kmalu po začetku igre v drugem delu. Zmagoviti gol za Slatinčane je vpisal Jehor Koricki, ki je zadel v 67. minuti in je z 8 goli tretji strelec lige.

V taboru Rogaške so tekmo pospremili z naslednjimi besedami: “Domača ekipa se je pokazala v dobri luči in nudila dober odpor, kljub temu so pa črno-beli prevladovali v vseh segmentih igre.”

Šmartno 1928 : Rogaška 1:2 (0:1)

V soboto, 18. oktobra, je na vrsti gostovanje v Spodnji Hajdini, kjer bo tekma ob 15. uri. Z zmago bi Rogaška skočila na drugo mesto.