Ekipa nogometašev Rogaške, ki je nedavno začela s pripravami na tretjeligaško tekmovnje, se je po dveh treningih pomerila z ekipo Brinje Grosuplje, ki nastopa v drugi ligi.
Kot so zapisali v slatinskem taboru, sta v prvem polčasu ekipi nastopili v najmočnejših postavah, Rogaška pa je nadigrala nasprotnika in polčas dobila z rezultatom 2:0.
V drugem polčasu je sledila menjava vseh 22 igralcev na igrišču. Rogaška je nastopila z igralci iz domače nogometne šole, ki so se dobro zoperstavili domačim.
Gostitelji so iz enajstmetrovke v 90. minuti uspeli izenačiti.
V soboto bodo Slatinčani igrali tekmo s prvoligaško zasedbo iz Kidričevega.





