Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Rogaška remizirala z drugoligašem


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Ekipa nogometašev Rogaške, ki je nedavno začela s pripravami na tretjeligaško tekmovnje, se je po dveh treningih pomerila z ekipo Brinje Grosuplje, ki nastopa v drugi ligi. 

Kot so zapisali v slatinskem taboru, sta v prvem polčasu ekipi nastopili v najmočnejših postavah, Rogaška pa je nadigrala nasprotnika in polčas dobila z rezultatom 2:0.

V drugem polčasu je sledila menjava vseh 22 igralcev na igrišču. Rogaška je nastopila z igralci iz domače nogometne šole, ki so se dobro zoperstavili domačim.

Gostitelji so iz enajstmetrovke v 90. minuti uspeli izenačiti.

V soboto bodo Slatinčani igrali tekmo s prvoligaško zasedbo iz Kidričevega.