Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Rogaška neučinkovita, monsi napolnili mrežo Laščanov


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Nogometaši Rogaške so po remiju s Hajdino neodločeno igrali tudi z ekipo Ljutomera, ki so ga gostili na domačem igrišču. Prleki so za razliko od Hajdine moštvo z dna lestvice.

Prvi polčas se je končal brez golov. Za 1:0 je v 65. minuti poskrbel Josip Ćosić. Gostje so izenačili v 79. minuti.

Domači so na vrata gostov sicer sprožili kar 27 strelov. O svoji strelski formi so ob tem zapisali: “Rogaška je zaradi neučinkovitosti izgubila dve pomembni točki.”

Na tribunah se je po uradnih podatkih zbralo 150 ljubiteljev nogometa.

Rogaška : Ljutomer 1:1 (0:0)

Naslednji konec tedna so Slatinčani prosti, v soboto, 8. novembra pa jih čaka domača tekma s Čardo.

Utrinek s tekme v Rogatcu; foto: Zlatka Polajžer

V okviru članske lige Medobčinske nogometne zveze Celje so se druge zmage sezone veselili Rogatčani, ki so visoko odpravili Laščane.

Za 4:0 so zadeli Argjent Lugi v 14., Gorazd But v 45. (11 m), Tai Bele v 55. in Niko Lipnik v 58. minuti.

Šmarčani so v Mozirju prejeli 6 golov in dosegli nobenega.

V soboto, 8. novembra, bo v Šmarju tekma za Rogatčani.

Najmlajši Rogatčani in Rogatčanke pa so opravili tudi srečanje s kolegi iz Krapine: