Nogometaši Rogaške ne bodo več sodelovali v pokalnem tekmovanju, saj so včeraj na slatinskem igrišču izgubili z drugoligašem iz Slovenskih Konjic.
Gostje so povedli v 33. minuti po odbiti žogi in spremembi smeri leta žoge. Slatinčani so v drugem polčasu sicer zadeli, a je bil gol razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. Nekaj minut pred koncem so zadeli še okvir gola.
V 93. minuti so gostje iz protinapada povišali na 0:2.
Delegat Marko Karlin je na tekmi naštel sto gledalcev.
Četrtek prinaša pokalno srečanje v Šmarju, kjer bo tekma s Šoštanjčani. V soboto bo Rogaška v tekmi 3. SNL – vzhod gostila Rače.






