Ob 10.23 je v Podlogu pod Bohorjem, občina Šentjur, v hlevu govedo poškodovalo občana.
Prvo pomoč so mu nudili prisotni na kraju, reševalci NMP pa so poškodovanega oskrbeli in odpeljali v SB Celje.
Ob 10.23 je v Podlogu pod Bohorjem, občina Šentjur, v hlevu govedo poškodovalo občana.
Prvo pomoč so mu nudili prisotni na kraju, reševalci NMP pa so poškodovanega oskrbeli in odpeljali v SB Celje.