Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Pot iz Bangladeša so jima uradni organi prekinili v Rogaški Slatini


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Včeraj popoldne so bili policisti obveščeni, da sta na vlaku, ki pelje iz smeri Rogaške  Slatine, dva tujca, ki bi lahko bila ilegalna migranta. Policisti so v nadaljevanju ugotovili, da je dejansko šlo za dva državljana Bangladeša.

Ilegalna prebežnika sta vstopila v Slovenijo iz hrvaške strani. Policisti ju bodo zato, po izvedenih postopkih, predali nazaj hrvaškim varnostnim organom.

foto: pixabay