Policisti PP Rogaška Slatina so pretekli petek pri prehodu državne meje kontrolirali hrvaškega državljana, ki pri sebi ni imel nobenih dokumentov.
Ugotovljeno je bilo, da je vozil neregistrirano vozilo ter imel na njem nameščene registrske tablice, ukradene na Hrvaškem. Komplet ukradenih tablic je prevažal še v vozilu. Prav tako je bilo ugotovljeno, da je vozil pod vplivom alkohola. Policisti so mu izdali plačilni nalog, zoper njega pa bo za tatvino podana tudi kazenska ovadba.
Preberite še celotno današnje poročilo PU Rogaška Slatina:





