Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Poročilo Policijske postaje Šmarje pri Jelšah: 18. 5. 2026


Preverite, kaj so v tedenskem poročilu zapisali sodelavci šmarske policijske postaje.

S TOVORNIM VOZILOM TRČIL V SEMAFOR IN SE PREVRNIL

V kraju Lastnič so policisti obravnavali prometno nesrečo, do katere je prišlo zaradi neprilagojene hitrosti voznika tovornega vozila, ki je izgubil oblast nad vozilom, trčil v semafor nato pa se prevrnil. Povzročitelj je bil s kraja odpeljan z reševalnim vozilom v Splošno bolnišnico Celje, kjer je bilo ugotovljeno, da je utrpel lahko telesno poškodbo. Izdan mu je bil plačilni nalog.

TRČIL V OGRAJO IN DREVO

13. 5. so v kraju Belo obravnavali prometno nesrečo, do katere je prišlo zaradi vožnje preblizu desnemu robu vozišča. Voznik vozila je z zadnjim desnim kolesom trčil v robnik, zaradi česar je vozilo odbilo preko vozišča v odbojno ograjo in drevo. Izdan mu je bil plačilni nalog.

TATVINA DELOV IZ TRAKTORJA

V kraju Gubno so obravnavali tatvino delov iz kmetijskega traktorja. O zadevi so obvestili Okrožno državno tožilstvo.

PRIJETJE ILEGALNIH PRIBEŽNIKOV IZ BANGLADEŠA

18. 5. v nočnem času so v kraju Bistrica ob Sotli izsledili in prijeli 6 državljanov Bangladeša, ki so državno mejo prestopili nezakonito. Vsi so zaprosili za mednarodno zaščito in so bili nameščeni v Centre za tujce.

Patrulja PP Šmarje pri Jelšah je v času med 11. 5. in 17. 5. 2026 obravnavala še več manjših dogodkov, prometnih nesreč in povoženja divjadi.