V Šentjurju je preteklo noč prišlo do vloma v prostore Slaščičarne Jana.
Neznani storilec je ponoči vlomil v slaščičarno, nato pa iz blagajne odtujil okoli 50 evrov menjalnega denarja. Čeprav odtujeni znesek ni visok, pri tovrstnih vlomih pogosto nastane tudi materialna škoda zaradi nasilnega vstopa v objekt.




