Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Podčetrtani uspešni v pokalnem tekmovanju


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

Košarkarji Term Olimia Podčetrtek so tudi v drugi tekmi prepričljivo ugnali šoštanjsko Elektro in se uvrstili v nadaljevanje pokalnega temovanja.

Včeraj so bili od Šoštanjčanov v domači dvorani boljši za 24 točk in pri tem dosegli 110 točk. Najbolj učinkovit pri termalcih je bil Rok Pajk s 25 točkami. Dvomestni točkovni učinek so dosegli še Luka Tekavčič -16, Blkaž Habot – 16 in Jan Copot – 10.

Prvo tekmo so Podčetrtani v Šaleški dolini dobili še z višjo razliko kot povratno srečanje, saj so pred dvema tednoma zmagali za 33 točk, v nadaljevanje tekmovanja pa so se uvrstili z izidom 208:151.

Nocoj bo Šentjurju ob 20.30 tekma z Ilirijo. V soboto, 8. novembra, bo Rogaška ob 19.30 gostila Domžalčane.