Zaradi vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah bodo brez električne energije predvidoma ostali nekateri odjemalci v nadaljevanju navedenih transformatorskih postaj.
Petek, 13. septembra
Žusem, Spodnji Žusem, Dobrina, Okljuke, Vresje, Zgornji Žusem, Setlika, Hrastje, Artnak, Hrastje vodovod in Košnica med 8:30 in 13:30 uro
V primeru slabega vremena dela odpadejo!
*Fotografija transformatorske postaje je simbolična

