Zaradi vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah bodo brez električne energije predvidoma ostali nekateri odjemalci v nadaljevanju navedenih transformatorskih postaj.
Petek, 3. januarja
Slom, nizkonapetostno omrežje Uniše med 8:00 in 13:00 uro
V primeru slabega vremena dela odpadejo!
*Fotografija transformatorske postaje je simbolična

