Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Petka k peti obletnici s skladbo Naš si ponos


Označite Kozjansko.info kot prednostni vir na Googlu

 

Fantje iz Ansambla Petka se delovno pripravljajo na peto obletnico delovanja, ki jo bodo 1. decembra zaokrožili s tradicionalnim koncertom v Šentjurju. Pred dobrim tednom so snemali videospot za polko Give me five, danes pa premierno predstavljajo domovinski valček.

Za skladbo “Naš si ponos” je besedilo napisal Jože Galič, melodijo in aranžma je tudi tokrat pripravil vodja ansambla Matjaž Vodišek. Skladba, ki se odlično preliva z melodijo, je drugačna že zaradi same tematike, saj v zadnjem obdobju ansambli ustvarjajo večinoma ljubezenske skladbe.