OKP Rogaška Slatina uporabnike obvešča, da zaradi zasneženih in težko prevoznih cest v višje ležečih predelih danes ni bilo mogoče izprazniti vseh zabojnikov za odpadke.
Odvoz bo opravljen takoj, ko bodo vremenske razmere to dopuščale. Prosijo, da zabojnike pustite na običajnem odjemnem mestu in zagotovite dostop do njih.
Ob tem prosijo za razumevanje.
Preberite tudi:




