OKP Rogaška Slatina obvešča, da odpadke, ki jih zaradi snežnih razmer niso uspeli prevzeti, načrtujejo pobrati v tekočem tednu ali najkasneje ob naslednjem rednem terminu.
Prosijo, da zabojnike pustite na odjemnem mestu. Hvala za razumevanje!
Naročena objava




